top of page
05.png
05.png

Друга міжнародна науково-практична конференція "Кібердипломатія України, Європи та світу: виклики сучасності"

Мета конференції полягає в обговоренні та дослідженні сфери "кібердипломатії" та її ролі у формуванні майбутнього міжнародних відносин, особливо у світлі швидкого технологічного прогресу та зростаючої залежності від цифрових технологій. Вона також має на меті сприяти співпраці та діалогу між різними зацікавленими сторонами, в тому числі урядами, суб'єктами приватного сектору та організаціями громадянського суспільства, для вирішення проблем і використання можливостей, які надає цифрова епоха.

Конференція покликана поглибити наше розуміння того, як цифрові технології трансформують міжнародні відносини, і сприяти виробленню інноваційних рішень, які можуть допомогти забезпечити більш стабільний, безпечний і процвітаючий світ перед обличчям цих змін.

Конференція 15 - 26 травня 2024 року є частиною постійнодіючого Форуму з кібердипломатії України

Посилення міжнародної координації та співпраці для вироблення комплексного підходу до забезпечення миру, стабільності та безпеки у кіберпросторі в умовах стрімкого розвитку цифрових технологій та трансформації системи міжнародних відносин.

Кіберконференція

Цілі конференції

  1. Сприяння кращому розумінню та усвідомленню впливу технологій на міжнародні відносини та дипломатію.

  2. Виявлення поточних і нових тенденцій у кібердипломатії та їхніх наслідків для світових справ.

  3. Сприяння обговоренню та співпраці між різними зацікавленими сторонами з метою розробки ефективних стратегій навігації в складних умовах кіберпростору та сприяння мирному і безпечному використанню цифрових технологій.

  4. Сприяння партнерству та співпраці між країнами, галузями та організаціями для вирішення спільних викликів та сприяння колективним діям проти таких загроз, як кібератаки, дезінформаційні кампанії та інші форми зловмисної діяльності в кіберпросторі.

  5. Заохочення розробки норм, керівних принципів і передового досвіду відповідальної поведінки держав у кіберпросторі та сприяння дотриманню цих принципів через програми розбудови потенціалу та технічної допомоги.

  6. Підтримка зусиль з підвищення кіберстійкості та безпеки в критично важливих секторах інфраструктури, включаючи енергетику, фінанси, охорону здоров'я та транспорт, а також сприяння державно-приватному партнерству для досягнення цієї мети.

  7. Висвітлення важливості захисту прав людини та основоположних свобод у цифрову епоху та визначення шляхів пом'якшення потенційних негативних наслідків цифрових технологій для вразливих верств населення.

  8. Забезпечення платформи для нетворкінгу та обміну знаннями між експертами, політиками і практиками, які працюють у сфері кібердипломатії, з метою зміцнення професійних зв'язків і сприяння майбутній співпраці.

Конференція
Кібердипломати

Спікери конференції

Дивитися спікерів

Get Tickets

Кібердипломатія стає важливим інструментом для просування національних інтересів та реалізації зовнішньополітичних цілей. Разом із цим кіберпростір є складним і динамічним середовищем, яке постійно змінюється. Це робить кібердипломатію складним завданням, яке потребує спеціальних знань і навичок. Для успішного розвитку кібердипломатії в Україні потрібні кваліфіковані кадри, які мають знання в галузі міжнародних відносин, інформаційних технологій, кібербезпеки, кіберзахисту та в інших пов'язаних сферах, а отже потрібно терміново формувати і стрімко розвивати напрям науки і освіти в цій галузі.

bottom of page